FORGOT YOUR DETAILS?

Şirket Profili

Global dünyada artan rekabet, ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, firmaların bilgi teknolojilerindeki gelişmeleri yakın takip etmelerini ve fark yaratacak çözümler sağlamalarını zorunlu kılmaktadır. Bu rekabetin ve değişimin farkındalığı ile 2001 yılında bilişim sektörüne adım atan İTC, kurulduğu zamandan bu yana her sektörden çok sayıda kuruma kaliteli hizmet anlayışı, yenilikçi, güvenilir, yaratıcı kimliği ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri şirketi olmayı hedeflemektedir. İTC, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden, network çözümleri ve danışmanlığı, altyapı tasarım ve operasyonuna kadar geniş bir yelpazede katma değer sağlayacak şekilde anahtar teslim proje şeklinde hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Bilişim teknolojileri alanında müşteri memnuniyeti odaklı çözüm ve hizmetlerle, ulusal pazarda lider konuma gelmek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bilgi teknolojileri sistemlerini güvenli, özelleştirilmiş ve kesintisiz hale getirerek, iş süreç ve operasyonlarının verimliliğini ve performansını optimum düzeye çekmek.

Çalışanlarımızın sektöre ve kendilerine değer kattığı, çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.

İş ortaklarıyla beraber büyümek.

Sosyal çevre ile olan ilişkilerinde etik değerler çerçevesinden çıkmadan sürekli yapıcı ve yenilikçi ilişkiler içerisinde bulunarak sosyal sorumlulukları yerine getirmek

TOP